POPRZEDNIE EDYCJE

Złożyliśmy raport z Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery AD2016!

W czwartek 15 grudnia 2016 roku złożyliśmy raport z Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Z dwumiesięcznej perspektywy możemy śmiało stwierdzić, że działo się w Kielcach przez te siedem dni wyjątkowo dużo! Zapraszamy do lektury sprawozdania przekazanego krajowym koordynatorom OTeKa, czyli Stowarzyszeniu Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej.

Czytaj wiecej »

Program Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Kielcach

W poniedziałek, 17 października, rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Tydzień Kariery. Patronat honorowy nad tą doroczna akcją objęli Minister Edukacji Narodowej i Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jak ogłosiło Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, hasło tegorocznego OTK brzmi: „Bądź autorem swojej kariery!” Miejski Urząd Pracy w Kielcach wraz z partnerami przygotował działania, które pomogą wszystkim, chętnym w zrealizowaniu tej myśli przewodniej we własnym życiu. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program.

Program VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Kielcach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Tydzień Kariery!

 
W tym roku po raz ósmy odbędzie się Ogólnopolski Tydzień Kariery. Celem tej akcji jest propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery i promocja usługi poradnictwa zawodowego. Kielce od lat należą do liderów tego przedsięwzięcia. Miejski Urząd Pracy jest bowiem aż sześciokrotnym laureatem OTeKa. O szczegóły tegorocznego programu pytamy dyrektora MUP, Włodzimierza Koronę.

Czytaj wiecej »