POPRZEDNIE EDYCJE

Program Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Kielcach

W poniedziałek, 17 października, rozpoczyna się VIII Ogólnopolski Tydzień Kariery. Patronat honorowy nad tą doroczna akcją objęli Minister Edukacji Narodowej i Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jak ogłosiło Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, hasło tegorocznego OTK brzmi: „Bądź autorem swojej kariery!” Miejski Urząd Pracy w Kielcach wraz z partnerami przygotował działania, które pomogą wszystkim, chętnym w zrealizowaniu tej myśli przewodniej we własnym życiu. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program.

Program VIII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Kielcach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Tydzień Kariery!

 
W tym roku po raz ósmy odbędzie się Ogólnopolski Tydzień Kariery. Celem tej akcji jest propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery i promocja usługi poradnictwa zawodowego. Kielce od lat należą do liderów tego przedsięwzięcia. Miejski Urząd Pracy jest bowiem aż sześciokrotnym laureatem OTeKa. O szczegóły tegorocznego programu pytamy dyrektora MUP, Włodzimierza Koronę.

Czytaj wiecej »

Miejski Urząd Pracy w Kielcach laureatem OTK 2015

Kielecki MUP po raz szósty został laureatem akcji Ogólnopolski Tydzień kariery. Celem tej inicjatywy jest propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery oraz promocja usługi poradnictwa zawodowego. Co roku Jury, powołane przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP, ocenia setki działań prowadzonych w całym kraju. Aż 79 raportów złożonych po ubiegłorocznej edycji OTK uzyskało bardzo wysoką ocenę. Z tego elitarnego grona wyłoniono dziewiętnaście najlepszych, które nagrodzono. Miło jest nam poinformować, że w tym gronie znalazły się również działania, które w Kielcach prowadził Miejski Urząd Pracy.

Laury odebrała delegacja MUP, z zastępcą dyrektora Markiem Hadałą. Nastąpiło to podczas konferencji „Ja i mój warsztat pracy”, która odbyła się w Łodzi we wrześniu 2016 roku.