Tester gier – zawód czy zabawa?

Zapraszamy uczniów kieleckich szkół do udziału w webinarium, zatytułowanym: „Tester gier – zawód czy zabawa”? Zapewne gracie w gry, a osiąganie wyższych poziomów, jest dla Was pasją. Być może namówiliście już rodziców na wydanie prawdziwych pieniędzy w wirtualnym świecie, żeby kupić dodatkowe akcesoria dla swojej postaci. A może to granie, to nie tylko rozrywka, postrzegana czasem przez dorosłych jako „strata czasu”, a fajny pomysł na przyszłą pracę i tym razem zarabianie prawdziwych pieniędzy w wirtualnym świecie?

O tym, jako zostać testerem gier, jakich przedmiotów szczególnie pilnie uczyć się w szkole i jakie umiejętności i cechy charaktery są najbardziej pożądane w tym zawodzie, dowiecie się podczas webinarium: „Tester gier – zawód czy zabawa?”

Nie wiecie, co to jest webinarium? To zajęcia prowadzone online. Klikacie w podany poniżej link i rejestrujecie się do udziału w szkoleniu. Wystarczy podać: imię, nazwisko, adres e-mail i poinformować kim jesteś (uczniem, nauczycielem, pedagogiem, szkolnym doradcą zawodowym)? Otrzymasz e-mail z zaproszeniem do wirtualnego pokoju – link do zalogowania. W środę 29 listopada przed 19:00, siądziesz sobie wygodnie, przyniesiesz zdrową przekąskę i ulubione picie i uruchomisz swój komputer, czy tablet. Klikniesz w otrzymany link i to wszystko! J Już możesz brać udział w zajęciach i dyskutować poprzez CHAT – zadawać pytania prowadzącym, a nawet komentować i rozmawiać z innymi uczestnikami. Pamiętaj – musisz mieć włączony dźwięk (głośniki lub słuchawki)! Nie będzie Cię natomiast ani widać, ani słychać.

Link do logowania:

Akademia Webinaru