XIX Ogólnopolskie Targi Pracy

XIX Ogólnopolskie Targi Pracy zakończone sukcesem!

DSC05832W środę, 27 kwietnia 2016 roku w hali C Targów Kielce odbyły się XIX Ogólnopolskie Targi Pracy. Wydarzenie zorganizowały wspólnie Targi Kielce SA oraz Miejski Urząd Pracy w Kielcach. Patronat honorowy nad nim objęli Minister Rodziny, Pracy
i Polityki Społecznej, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Prezydent Miasta Kielce. W tegorocznej edycji udział wzięło prawie stu wystawców z Polski, Austrii, Holandii i Niemiec. Przedstawili oni oferty na około cztery
i pół tysiąca miejsc pracy. Zarówno pracodawcy, jak i zwiedzający oraz media uznali tegoroczną imprezę za wyjątkowo udaną. Wciągu trzech i pół godziny trwania targów odwiedziło je ponad trzy tysiące osób.

Więcej…

 

XIX Ogólnopolskie Targi Pracy już 27 kwietnia!

news3Już w najbliższą środę tj. 27 kwietnia 2016 roku w godzinach od 11:00 do 14:30 w Hali C Targów Kielce odbędą się XIX Ogólnopolskie Targi Pracy. Weźmie w nich udział prawie stu wystawców z Polski, Austrii, Holandii i Niemiec, którzy przedstawią oferty na około cztery i pół tysiąca miejsc pracy. Osoby, które wezmą udział w targach, będą mogły również uczestniczyć w interesujących prezentacjach oraz poznać możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji w drodze edukacji i szkoleń. Wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia znajdują się na niniejszej stronie internetowej, w odpowiednich zakładkach.

Więcej…

 

Zapraszamy do Kielc na XIX Ogólnopolskie Targi Pracy!

Dzięki współdziałaniu wicelidera rynku wystawienniczego w Europie Środkowej, czyli spółki Targi Kielce S.A. oraz jednego z najbardziej innowacyjnych przedstawicieli polskich publicznych służb zatrudnienia – Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach, możemy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w XIX Ogólnopolskich Targach Pracy! Wydarzenie to odbędzie się we środę 27 kwietnia 2016 roku, w godzinach od 11:00 do 14:30 w hali C Targów Kielce.

Jak co roku przygotowaliśmy bardzo korzystną ofertę dla naszych wystawców. Koszt wynajęcia w pełni wyposażonego, profesjonalnego stanowiska targowego typu A ( powierzchnia 6 m2) to zaledwie 369 złotych brutto. W celu podkreślenia obecności firm, instytucji i organizacji biorących udział w XIX Ogólnopolskich Targach Pracy mamy również opracowaną atrakcyjną, bezpłatną ofertę specjalną. Składa się na nią zamieszczenie logotypów na niniejszej stronie internetowej, podlinkowanie stron WWW na liście wystawców oraz wyświetlanie multimedialnych materiałów promocyjnych w trakcie trwania imprezy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji.

Więcej…

 

Umowa zawarta!

Ikonka_umowaWe wtorek 19 stycznia podpisana została nowa umowa pomiędzy Miejskim Urzędem Pracy w Kielcach i spółką Targi Kielce S.A. Dotyczy ona współdziałania przy organizacji XIX Ogólnopolskich Targów Pracy. Poprzednie porozumienie zawarte w styczniu 2010 roku wygasło w Sylwestra.

W Umowie z 19 stycznia 2016 roku strony zapisały wzajemne zobowiązania, zakres działań i odpowiedzialności wynikających z organizacji tej dorocznej, prestiżowej imprezy oraz ustaliły koszt wynajmu powierzchni dla wystawców.

Z radością informujemy, że cena wynajmu w pełni wyposażonego stoiska typu A wyniesie w bieżącym roku zaledwie 369 złotych brutto!

Umowę podpisali: w imieniu Targów Kielce S.A. Prezes Zarządu – Andrzej Mochoń, a w imieniu Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach Dyrektor – Włodzimierz Korona.

 
Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce
Tel. 41-340-60-25; fax 41-340-60-80
www.mup.kielce.pl
, e-mail: kancelaria@mup.kielce.pl