Tysiące ofert i odwiedzających na XX Ogólnopolskich Targach Pracy! - Ogólnopolskie Targi Pracy
post-template-default,single,single-post,postid-15940,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Tysiące ofert i odwiedzających na XX Ogólnopolskich Targach Pracy!

W tym roku Ogólnopolskie Targi Pracy, które odbyły się 12 kwietnia obchodziły swój dwudziesty jubileusz.  Na osoby poszukujące pracy, które zdecydowały się przyjechać do ośrodka targowego w Kielcach, czekało ponad 5000 zróżnicowanych ofert.

Odwiedzający mogli w jednym miejscu spotkać firmy doradcze, jednostki szkolące a także przyszłych pracodawców, którzy przyjechali z różnych regionów Polski a także z Niemiec, Holandii i Irlandii Północnej z gotowymi ofertami pracy i płatnych staży. W tym roku na targi przybyły aż 102 firmy i 2561 osób odwiedzających.

Pracodawcy szukali zarówno wykwalifikowanej kadry menadżerskiej ale również pracowników produkcji, elektryków, murarzy, tynkarzy, sprzedawców, piekarzy, cukierników, opiekunów, pokojówek, kierowców, policjantów i analityków finansowych.

Na targach pojawiło się tysiące osób w różnym wieku zainteresowanych znalezieniem pracy  lub jej zmianą. Odwiedzający szukali przede wszystykim legalnych prac z terminowymi i satysfakcjonującymi wypłatami. Przy tej okazji do dyspozycji byli również szkoleniowcy oraz doradcy. Na miejscu można było skorzystać ze szkoleń, warsztatów oraz uzyskać odpowiedź na wiele pytań na przykład jak założyć firmę lub jakie formy wsparcia oferuje Urząd Pracy.

Pracowników szukały między innymi: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji, Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni w Kielcach, Drogowiec, Folwark Samochodowy, Grupa Mac, Iskra Centrum Narzędzi Specjalnych, Effect Glsass, Kielecka Fabryka Mebli, spółka Zychowicz, Chemadin Export, Vive Textile recycling, ZPUE, Adecco, Cerrad ze Starachowic i wiele innych.

Na targach pojawiło się wielu przedstawicieli instytucji, urzędów a także policji.

Jak przyznali uczestnicy targów, ofert było naprawdę dużo. Teraz czas na przemyślenie propozycji, wybór tych najlepszych i wysłanie swojego CV.

Zachęcamy do oglądania galerii i zapoznania się z relacjami w mediach.