Kolejne targi pracy już 25 kwietnia - Ogólnopolskie Targi Pracy
post-template-default,single,single-post,postid-16024,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Kolejne targi pracy już 25 kwietnia

Podczas konferencji „Krajowy Fundusz Szkoleniowy jako odpowiedź na wyzwania rynku pracy”, która odbyła się 16 listopada 2017 roku, zostało uroczyście podpisane porozumienie między Miejskim Urzędem Pracy w Kielcach a spółką Targi Kielce S.A., dotyczące wspólnej organizacji XXI Ogólnopolskich Targów Pracy. Ustalono w nim m.in., że kolejna edycja tej imprezy odbędzie się w środę 25 kwietnia 2018 roku w hali G wicelidera rynku wystawienniczego w Europie środkowej i wschodniej.

W imieniu partnerskich instytucji dokument podpisali: Marek Hadała – zastępca dyrektora Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach i Dariusz Michalak – członek zarządu spółki Targi Kielce. Tego dnia rozpoczęły się przygotowania do XXI Ogólnopolskich Targów Pracy – tworzenie atrakcyjnej oferty, redagowanie nowych wzorów dokumentów i regulaminu.

Mamy nadzieje, że zarówno wszyscy, którzy wezmą udział w XXI OTP, będą zadowoleni z naszych propozycji.

Relacja z konferencji „Krajowy Fundusz Szkoleniowy jako odpowiedź na wyzwania rynku pracy” znajduje się na stronie WWW MUP (link).