Zapraszamy do Kielc na XXI Ogólnopolskie Targi Pracy! - Ogólnopolskie Targi Pracy
16027
post-template-default,single,single-post,postid-16027,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zapraszamy do Kielc na XXI Ogólnopolskie Targi Pracy!

Zapraszamy do Kielc na XXI Ogólnopolskie Targi Pracy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Ogólnopolskich Targach Pracy. Jest to jedna z największych imprez tego typu w Polsce i największa w województwie świętokrzyskim. Co roku gromadzi ona ponad stu wystawców i tysiące zwiedzających.

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy odbędą się w hali G Targów Kielce w środę 25 kwietnia 2018 roku w godzinach od 11:00 do 14:30. Koszt w pełni wyposażonego stoiska to tylko 350 złotych netto.

Kieleckie targi pracy to idealne miejsce do inicjowania i realizowania procesów rekrutacyjnych, poszukiwania kandydatów do udziału w kursach i szkoleniach oraz budowania marki dobrego pracodawcy. Ta impreza, którą współtworzą Targi Kielce S.A. i Miejski Urząd Pracy w Kielcach, od lat cieszy się bardzo wysoką oceną ze strony wystawców (4,89 punktów na 5 możliwych w ewaluacji). Biorą w niej udział firmy i instytucje z Polski i z zagranicy. Dotychczas gościliśmy przedstawicieli Austrii, Finlandii, Holandii, Irlandii Północnej, Kanady, Niemiec i Norwegi.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tegorocznej oferty i do udziału w XXI OTP. Do zobaczenia na XXI Ogólnopolskich Targach Pracy w Kielcach!