Patronat honorowy Ministra i patronat merytoryczny OKAP - Ogólnopolskie Targi Pracy
16057
post-template-default,single,single-post,postid-16057,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Patronat honorowy Ministra i patronat merytoryczny OKAP

Patronat honorowy Ministra i patronat merytoryczny OKAP

Z prawdziwą radością informujemy, że Pani Elżbieta Rafalska Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej objęła patronat nad XXI Ogólnopolskimi Targami Pracy! To bardzo duże wyróżnienie dla naszej imprezy, które podkreśla jej znaczenie w kraju. Patronat merytoryczny nad targami objął Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy.

Jesteśmy bardzo dumni z patronatu Pani Minister Elżbiety Rafalskiej. To wyróżnienie przyznawane jest dużym wydarzeniem o zasięgu co najmniej wojewódzkim, związanym z przedmiotem działalności Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Po raz pierwszy patronat merytoryczny nad naszymi targami objął Związek Pracodawców OKAP – Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy. Zrzeszonych jest w nim kilkadziesiąt firm specjalizujących się w realizacji usług HR, takich jak:

  • Krajowe i zagraniczne pośrednictwo pracy,
  • Rekrutacja i doradztwo personalne oraz delegowanie,
  • Praca tymczasowa, outsourcing i zatrudnianie obcokrajowców w Polsce.

Więcej informacji na temat patronatów honorowych Pani Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa (link), a o działalności Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy można dowiedzieć się z ich witryny (link).