Już jutro XXI Ogólnopolskie Targi Pracy! - Ogólnopolskie Targi Pracy
16109
post-template-default,single,single-post,postid-16109,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Już jutro XXI Ogólnopolskie Targi Pracy!

Już jutro XXI Ogólnopolskie Targi Pracy!

Ponad sto stoisk będzie czekało na wszystkich, którzy przyjdą jutro do hali G Targów Kielce, by wziąć udział w XXI Ogólnopolskich Targach Pracy. Bezpłatny wstęp i dojazd specjalną linią MPK, interesujące prezentacje i warsztaty a nade wszystko atrakcyjne oferty pracy na ponad trzy i pól tysiąca stanowisk! A wszystko to w godzinach od 11:00 do 14:30!

Rekrutacje prowadzone będą zarówno na stanowiska kierownicze i specjalistyczne, jak i do produkcji i prac prostych. Szczegółowa lista jest już dostępna na stronie targów (link). W sumie można będzie wybierać spośród aż 275 zawodów i specjalności! Zachęcamy do przejrzenia szczegółowej listy wystawców (link) i przygotowania oraz zabrania ze sobą dokumentów aplikacyjnych! Podczas targów pracy firmy z reguły rozpoczynają procesy rekrutacyjne i zapraszają osoby, które dobrze w nich wypadły, do udziału w dalszych etapach. W latach 2010-2017 kilka procent pracodawców podejmowało decyzję o zatrudnieniu osób, które odwiedziły ich stoisko, już w trakcie trwania targów!

W tym roku Ogólnopolskie Targi Pracy odbywają się w środę 25 kwietnia 2018 roku w hali G Targów Kielce. Wstęp następują na podstawie bezpłatnego identyfikatora, który wydawany będzie tuż przed wejściem przez wolontariuszy i pracowników MUP. Wstęp przez terminal zachodni od ul. Markowskiego. Osoby w gorszej sytuacji materialnej mogą bezpłatnie dojechać na teren targów specjalną linią autobusową MPK oznaczoną, jako: „XXI Targi Pracy” (link do rozkładu jazdy), która będzie kursowała od ul. Żytniej do Targów Kielce i z powrotem.

Patronat honorowy nad targami objęli: Elżbieta Rafalska – Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Adam Jarubas – Marszałek Województwa świętokrzyskiego i Wojciech Lubawski – Prezydent Miasta Kielce. Patronat merytoryczny nad imprezą sprawuje Związek Pracodawców Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na niniejszej stronie internetowej w zakładce: „Aktualna edycja”.