XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w ocenie wystawców - Ogólnopolskie Targi Pracy
16155
post-template-default,single,single-post,postid-16155,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w ocenie wystawców

XXI Ogólnopolskie Targi Pracy w ocenie wystawców

Wystawcy, którzy brali udział w XXI Ogólnopolskich Targach Pracy, zostali przez nas poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety ewaluacyjnej. Poniżej prezentujemy jej efekty.

Wszystkie usługi ze strony organizatorów zostały ocenione przez firmy i instytucje biorące udział w ubiegłorocznych Ogólnopolskich Targach Pracy powyżej 4,4 punktu na 5 możliwych. Najwyższe oceny zdobyły: funkcjonowanie Biura Obsługi Wystawców i uprzejmość oraz zaangażowanie organizatorów (4,8 punktu). Oznakowanie terenu i dojazdu do hali zostało ocenione na ponad 4,7 punktu, a projektowanie zabudowy targowej i oznaczenie samego stoiska odpowiednio na więcej niż 4,5 punktu.

O udziale w targach decydowały przede wszystkim marka naszej imprezy i liczba osób odwiedzających Ogólnopolskie Targi Pracy. Te wskazania stanowiły 60% wszystkich. Pozostałe zestawia poniższy wykres.

Wystawcy wysoko oceniali również realizację celów, z którymi przybyli na targi. Najwięcej firm rozpoczynało na XXI Ogólnopolskich Targach Pracy procesy rekrutacyjne, gromadziło dokumenty aplikacyjne i zapraszało osoby, które odwiedziły ich stoisko i odbyły pierwsze rozmowy, do udziału w dalszych etapach rekrutacji. W porównaniu z poprzednimi latami wzrosła o 5% liczba firm, które podjęły decyzję o zatrudnieniu kandydatów jeszcze w trakcie trwania samej imprezy. Pozostali wystawcy zainteresowani byli przede wszystkim przedstawieniem swojej oferty edukacyjnej i znalezieniem kandydatów do udziału w szkoleniach. Wszyscy chcieli też wykorzystać udział w imprezie do budowania marki dobrego pracodawcy.

Dołożymy wszelkich starań, żeby firmy i instytucje, które wezmą udział w XXII Ogólnopolskich Targach Pracy 16 kwietnia 2019 roku wyjechały równie zadowolone tak z jakości samej imprezy, jak i z realizacji założonych celów.