Zapraszamy na XXII Ogólnopolskie Targi Pracy - Ogólnopolskie Targi Pracy
16158
post-template-default,single,single-post,postid-16158,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zapraszamy na XXII Ogólnopolskie Targi Pracy

Zapraszamy na XXII Ogólnopolskie Targi Pracy

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXII Ogólnopolskich Targach Pracy – jednej z największych imprez tego typu w Polsce i największej w województwie świętokrzyskim. Co roku gromadzi ona ponad stu wystawców i wzbudza duże zainteresowanie wśród zwiedzających. Tylko w tamtym roku nasze targi odwiedziło 1931 osób.

XXII Ogólnopolskie Targi Pracy odbędą się w hali G Targów Kielce we wtorek 16 kwietnia 2019 roku w godzinach od 11:00 do 14:30.

Kieleckie targi  pracy to doskonała przestrzeń do  inicjowania i realizowania procesów rekrutacyjnych oraz poszukiwania kandydatów do udziału w kursach i szkoleniach, ale też idealny sposób na budowanie marki dobrego pracodawcy. Ta impreza, którą od wielu lat współtworzą Targi Kielce S.A. i Miejski Urząd Pracy w Kielcach, cieszy się niezmiennie bardzo wysoką oceną ze strony wystawców. Biorą w niej udział firmy i instytucje nie tylko z Polski, ale i z zagranicy, co  nadaje jej międzynarodowy charakter. Dotychczas gościliśmy przedstawicieli Austrii, Finlandii, Holandii, Irlandii Północnej, Kanady, Niemiec i Norwegi.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tegorocznej oferty, którą przekazujemy w załączeniu i do udziału w XXII Ogólnopolskich Targach Pracy. Aktualne informacje znajdują się na stronach internetowych: Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach i Targów Kielce S.A.

Do zobaczenia na XXII Ogólnopolskich Targach Pracy w Kielcach!