Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Pracy - Ogólnopolskie Targi Pracy
16369
post-template-default,single,single-post,postid-16369,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Pracy

OTP - Ogólnopolskie Targi Pracy

Zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Pracy

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIII Ogólnopolskich Targach Pracy – jednej z największych imprez tego typu w Polsce i największej w województwie świętokrzyskim. Już od ponad dwóch dekad  Ogólnopolskie Targi Pracy to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich chcących zatrudnić  pracowników, poszukujących nowego zatrudnienia, planujących założenie działalności gospodarczej lub potrzebujących wsparcia w zaplanowaniu kariery. Wydarzenie co roku gromadzi ponad stu wystawców i wzbudza duże zainteresowanie wśród zwiedzających.

XXIII Ogólnopolskie Targi Pracy odbędą się w hali G Targów Kielce we wtorek 21 kwietnia 2020 roku w godzinach od 13:00 do 15:30.

Ogólnopolskie Targi Pracy to doskonała przestrzeń do inicjowania i realizowania procesów rekrutacyjnych oraz poszukiwania kandydatów do udziału w kursach i szkoleniach, ale też idealny sposób na budowanie marki dobrego pracodawcy. To także najlepsze miejsce do otwartej dyskusji o współczesnym rynku pracy i  perspektywach na kolejne lata. Ta impreza, którą od wielu lat współtworzą Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Targi Kielce S.A. cieszy się niezmiennie bardzo wysoką oceną ze strony wystawców. Biorą w niej udział firmy i instytucje nie tylko z Polski, ale i z zagranicy, co nadaje jej międzynarodowy charakter. Dotychczas gościliśmy przedstawicieli Austrii, Finlandii, Holandii, Irlandii Północnej, Kanady, Niemiec i Norwegii.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tegorocznej oferty, którą przekazujemy w załączeniu, i do udziału w XXIII Ogólnopolskich Targach Pracy. Aktualne informacje znajdują się na stronach internetowych: Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach http://mup.kielce.pl/targi/ i Targów Kielce S.A. targipracy.targikielce.pl.

Dodatkowo w załączeniu przekazujemy formularz zgłoszenia udziału w XXIII OTP 2020, który należy odesłać do dnia 14.04.2020 r. na adres e-mail: targi@mup.kielce.pl.

Zgłoszenie Udziału