Jesteś tutaj: Strona główna
Targi Przetargi moodle Gwarancje dla młodzieży

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Targi Pracy już jutro!

Targi PracyJuz jutro, tj. 24 czerwca br. od godziny 11:00 do 13:00 w Centrum Kształcenia AWANS ul. Helenówek 2 odbędą się Targi Pracy organizowane wspólnie przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach, Centrum Kształcenia AWANS oraz Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP. To pierwsze działanie w ramach współpracy naszych trzech podmiotów. Głównym celem targów jest przedstawienie oferty zatrudnieniowej w gorącym okresie wzrostu liczby ofert prac sezonowych na rynku polskim i zagranicznym. Wydarzenie kierujemy do wszystkich osób poszukujących zatrudnienia długo- oraz krótkoterminowego z uwzględnieniem także oferty szkoleniowej.

Wystawcy przygotowali około 1000 ofert pracy w najpopularniejszych branżach: handlowej, gastronomicznej, usługowej, poszukiwani będą pracownicy fizyczni oraz pracownicy biurowi, oferta dotyczyć będzie takze oferty stażowej oraz szkoleniowej.

Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych

Fundusz Gwarantowanych Świadczeń PracowniczychSzanowni Państwo,

Ustawa z dnia 19 grudnia 2014 roku o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z ochroną miejsc pracy (Dz. U.2015.150), która weszła w życie 1 lutego 2015 roku, daje możliwość uzyskania przez przedsiębiorców, którzy ucierpieli w następstwie ograniczenia wwozu towarów na terytoria innych krajów, bezzwrotnej pomocy finansowej z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych na utrzymanie miejsc pracy.

Zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami pod adresem: mup.kielce.pl/strona/fundusz-gwarantowanych-swiadczen-pracowniczych/138

Relacja z happeningu „Szkoła zawodowa gwarancją sukcesu zawodowego”

W dniu 02.06.2015 pracownicy Zespołu ds. Promocji Zatrudnienia  wzięli udział w  Happeningu „Szkoła zawodowa gwarancją sukcesu zawodowego”. Inicjatorami wydarzenia było Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz partnerzy projektu „Edukacja zawodowa w praktyce": Izba Gospodarcza „Grono Targowe Kielce" oraz Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o. w Kielcach. Happening  stanowił okazję do  podsumowania  trwającego 2 lata projektu systemowego „Edukacja zawodowa w praktyce". Projekt ten obejmował swoimi działaniami 50 szkół zawodowych, 2000 uczniów i ponad 200 nauczycieli i dyrektorów szkół zawodowych.

Zapraszamy na Giełdę Pracy

Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne zarejestrowane
w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach na giełdę pracy organizowaną dla firmy Raider System.

Giełda odbędzie się w dniu 2 czerwca (wtorek) godzina 11:00
w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach (sala konferencyjna-parter).

Poszukiwani są pracownicy na stanowisko:

Operator myjni (pracownik myjni samochodowej)