Jesteś tutaj: Strona główna
Rejestracja online
Targi Przetargi Novum Subsydium/ moodle Gwarancje dla młodzieży

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

XVIII Ogólnopolskie Targi Pracy już za nami (relacja)

 

 

Ponad stu wystawców, oferty pracy na 4.500 miejsc, prezentacje, warsztaty, dyskusje, konferencja i pokaz sond ulicznych – tak można w kilku słowach podsumować XVIII Ogólnopolskie Targi Pracy, które odbyły się 17 marca bieżącego roku w Hali G Targów Kielce SA.

 

 

 

 

PI Novum subsydium na XVIII Ogólnopolskich Targach Pracy

W dniu 17 marca br. w Targach Kielce odbyły się XVIII Ogólnopolskie Targi Pracy. Wydarzenie organizowane przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach oraz Targi Kielce S.A. W gronie 112 wystawców znalazł sie również projekt innowacyjny PI Novum subsydium.

Na stoisku informowaliśmy o samym projekcie, jego celach i zadaniach, ostatecznym produkcie - subsydium ½ etatu wypracowanym w ramach realizacji projektu oraz podejmowanych krokach do implementacji produktu do ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Jednocześnie rozdawaliśmy ulotki o projekcie, raporty z wyników badań prowadzonych w ramach PI Novum subsydium oraz inne materiały promocyjne i upowszechniające.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie pozytywne głosy, jakie otrzymaliśmy od odwiedzających nasze stoisko podczas targów.

Zmiana godzin przyjmowania przez Doradców Klienta

Szanowni Państwo

Informujemy, iż od 01 kwietnia 2015 roku ulegną zmianie godziny przyjmowania klientów
przez referat Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego.

Doradcy Klienta będą przyjmować interesantów w godzinach 8:00 - 14:00.

Godziny przyjęć w innych referatach nie ulegają zmianie.

Cykl audycji informacyjnych dla pracodawców

 

Począwszy od dziś, aż do piątku 13 marca, na kieleckiej antenie radia ZetGold będzie można wysłuchać audycji, skierowanych do pracodawców, w których wezmą udział przedstawiciele MUP. Celem cyklu jest przybliżenie biznesmenom korzyści jakie wynikają ze współpracy z publicznymi służbami zatrudnienia. Programy będą emitowane na 103,9 fm, tuż po godzinie 15:30