Jesteś tutaj: Strona główna
Targi Przetargi Gwarancje dla młodzieży

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

VII Akademickie i Młodzieżowe Targi Pracy

Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Uniwersytet Jana Kochanowskiego zapraszają na VII Akademickie i Młodzieżowe Tragi Pracy, które odbędą się w auli głównej UJK (Kielce, ul. Żeromskiego 5) w czwartek 20 października w godzinach od 10:00 d0 13:00. Wstęp wolny. Targi stanowią element Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek. Więcej informacji o VIII OTK można znaleźć na stronie internetowej mup.kielce.pl/OTK

Zapraszamy na Giełdę Pracy

Centrum Aktywizacji Zawodowej MUP w Kielcach

Zespół ds. Kontaktów z Rynkiem Pracy

Serdecznie zaprasza na Giełdę Pracy

dla firmy P.W. DZIEJAK Kielce, ul. Wrzosowa 90

kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, uprawnienia elektryczne do 1 kV.

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych słaboprądowych kablowych, automatyka, sterowanie wentylacji.

Komunikat w sprawie bonów na zasiedlenie

Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, iż z dniem 12.10.2016r. zawiesza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie.

Powyższa decyzja wynika z faktu, iż łączna wartość złożonych  dotychczas wniosków wyczerpała limit środków przyznanych na ten cel.

Miejski Urząd Pracy z godłem Quality International 2016

Po raz drugi w swoich dziejach Miejski Urząd Pracy w Kielcach otrzymał godło Najwyższa Jakość Quality International. Kapituła programu przyznała nam je w kategorii QI Services – usługi najwyższej jakości, za rozwiązania stosowane w pośrednictwie zewnętrznym i przy organizacji szkoleń. Wyróżnienie odebraliśmy podczas uroczystej Gali wieńczącej Europejskie Forum Jakości w Warszawie, jako jedyny przedstawiciel publicznych służb zatrudnienia i jedna z dwóch instytucji z Kielc (wraz ze spółką Targi Kielce S.A.).