Jesteś tutaj: Strona główna
Rejestracja online
Targi Przetargi Gwarancje dla młodzieży

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Regionalne Targi Pracy w Skarżysku-Kamiennej

W imieniu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kilecach oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Skarżysku-Kamiennej zapraszamy do udziału w Regionalnych Targach Pracy, które odbędą się 6 października 2016 roku w godzinach od 10:00 do 13:00 w Skarżysku-Kamiennej.

 

Zapraszamy na Internetową Giełdę Pracy!

W dniach od 19 do 21 września odbędzie się XIII Internetowa Giełda Pracy. Do XI edycji tej akcji pracodawcy zgłosili 700 ofert pracy na ponad 2.500 stanowisk. Strona wydarzenia odnotowała wówczas, wciągu zaledwie trzech dni, ponad 32.000 odsłon. Wszystkich pracodawców chcących dodać swoją ofertę do propozycji, które zostaną upublicznione podczas XIII Internetowej Giełdy Pracy, prosimy o zwrócenie się w tej sprawie do Zespołu ds. Kontaktów z Rynkiem Pracy MUP. Patronat honorowy nad akcją objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Centrum Aktywizacji Zawodowej MUP w Kielcach

Zespół ds. Kontaktów z Rynkiem PracySerdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne
z

 Agencją Pośrednictwa Pracy INTERKADRA Sp. z o. o.

kandydatów na stanowisko:

Opiekun osób starszych


Komunikat w sprawie naboru na refundacje wynagrodzenia dla osób do 30 roku życia (art 150f)

Centrum Aktywizacji Zawodowej Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach uprzejmie informuje, iż w dniach od 12 do 16 września prowadzony będzie nabór wniosków w ramach refundacji wynagrodzenia oraz składek na ubezpieczenie społeczne dla osób do 30 roku życia (art. 150f ustawy).


Termin naboru może zostać zawieszony przed wskazanym terminem zakończenia naboru lub może zostać przedłużony, co będzie uzależnione od dostępności środków przeznaczonych na ten cel.