Jesteś tutaj: Strona główna
Targi Przetargi Novum Subsydium/ moodle Rejestracja online

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Nowe formy pomocy - terminy

Informujemy, że jeszcze w 2014 roku istnieje możliwość wnioskowania i realizacji nowych form pomocy wprowadzonych nowelizacją ustawy.

Podsumowujący panel dyskusyjny

W dniu 13 sierpnia 2014 roku

w ramach realizacji projektu „PI Novum subsydium

zapraszamy na podsumowujący panel dyskusyjny

kobiety,  które brały udział w testowaniu innowacyjnego instrumentu rynku pracy - subsydium ½ etatu.

„Dobry zawód – nowe perspektywy” – rekrutacja do projektu

W dniach od 4 do 7 sierpnia, w godzinach od 8:00 do 13:00, w holu głównym Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach, przedstawiciele Lubelskiego Ośrodka Samopomocy prowadzić będą rekrutację do projektu „Dobry zawód – Nowe perspektywy”. Projekt skierowany jest do kobiet w wieku 15 – 24 lata, lub 50 – 64. Na panie chcące zostać fryzjerkami lub kosmetyczkami / wizażystkami czekają szkolenia, staże, wsparcie doradcze.

Wstrzymujemy nabór wniosków na szkolenia indywidualne

Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, iż od dnia 01.08.2014 r. wstrzymuje nabór wniosków na szkolenia indywidualne.