Jesteś tutaj: Strona główna
Targi Przetargi Novum Subsydium/ moodle Rejestracja online

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

„Dobry zawód – nowe perspektywy” – rekrutacja do projektu

W dniach od 4 do 7 sierpnia, w godzinach od 8:00 do 13:00, w holu głównym Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach, przedstawiciele Lubelskiego Ośrodka Samopomocy prowadzić będą rekrutację do projektu „Dobry zawód – Nowe perspektywy”. Projekt skierowany jest do kobiet w wieku 15 – 24 lata, lub 50 – 64. Na panie chcące zostać fryzjerkami lub kosmetyczkami / wizażystkami czekają szkolenia, staże, wsparcie doradcze.

Wstrzymujemy nabór wniosków na szkolenia indywidualne

Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, iż od dnia 01.08.2014 r. wstrzymuje nabór wniosków na szkolenia indywidualne.

„Dni otwarte OHP” w MUP cieszyły się dużym zainteresowaniem

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko OHP wystawione w ubiegłą środę na holu głównym MUP. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać informację dotyczącą aktualnej oferty Hufca. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Miejski Urząd Pracy zaprasza na „Dni Otwarte OHP”

Uprzejmie informujemy, że 30 lipca, w godzinach od 9:00 do 13:00, w holu głównym Miejskiego Urzędu Pracy, rozstawione zostanie stanowisko Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy. Wydarzenie to jest częścią akcji „Dni otwarte OHP”, której celem jest promocja usług poradnictwa i pośrednictwa pracy świadczonych przez Hufiec oraz szkoleń organizowanych przez tę instytucję.