Jesteś tutaj: Strona główna
Rejestracja online
Targi Przetargi moodle Gwarancje dla młodzieży

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Wakacje za pracę

W dniu 7 sierpnia br. w godzinach od 10:00 do 14:00 na Placu Artystów w Kielcach odbędzie się organizowany przez Świętokrzyską Wojewódzką Komendę OHP, happening "Wakacje za pracę". Happening będzie prezentował ofertę edukacyjno-szkoleniową OHP oraz najnowsze oferty pracy dla młodzieży uczącej się i osób bezrobotnych. W wydarzeniu weźmie udział również Miejski Urząd Pracy w Kielcach, który przygotuje ofertę skierowana do osób poszukujących zatrudnienia z miasta Kielce.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

„Praca z dostawą do domu”

Agencja zatrudnienia CRAFTS oraz Miejski Urząd Pracy w Kielcach rozpoczynają realizację projektu „Praca z dostawą do domu”. To nowy, innowacyjny pomysł zmierzający do promocji aktywności zawodowej poprzez tworzenie alternatywnego kanału kontaktów między pracodawcami, a poszukującymi zatrudnienia.

 

Polub nasz fanpage!

 

Projekt Praca to wspólna inicjatywa Polskiego Radia Kielce i Miejskiego Urzędu Pracy. Powstał on w 2009 roku jako akcja, niosąca wsparcie mieszkańcom województwa świętokrzyskiego w dobie kryzysu. Rok później wspólnie stworzyliśmy cieszący się dużą popularnością portal rekrutacyjny ProjektPraca.eu. W 2011 roku powstał zaś fanpage na popularnym portalu Facebook.com, którym od października 2014 roku administruje Zespół ds. Promocji Zatrudnienia kieleckiego MUP.

 

 

Zapraszamy na spotkanie informacyjne

Zespół ds.Kontaktów z Rynkiem Pracy serdecznie zaprasza na spotkanie z firmą Aterima Med w sprawie naboru kandydatów na stanowisko Opiekun(ka) osób starszych na rynek niemiecki.

Spotkanie odbędzie się w Miejskim Urzędzie Pracy w dniu 29.07.2015 r. (środa) o godzinie 11:00 w Sali Konferencyjnej na parterze. Na spotkanie proszę zabrać CV.