Jesteś tutaj: Strona główna
Rejestracja online
Targi Przetargi Gwarancje dla młodzieży

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Komunikat w sprawie bonów na zasiedlenie

Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, iż z dniem 05.07.2016r. zawiesza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie. Powyższa decyzja wynika z faktu, iż łączna wartość złożonych  dotychczas wniosków wyczerpała limit środków przyznanych na ten cel.

Kierunek–praca!

Firma Abakus Konsulting Sp. z o.o. S.K. zaprasza osoby wieku od 18 do 29 roku życia, pozostające bez zatrudnienia, nie uczące się i nie szkolące, do udziału w projekcie: „Kierunek–praca! Kompleksowy program wsparcia dla osób młodych z województwa świętokrzyskiego”.

Każdy uczestnik projektu będzie mógł skorzystać ze wsparcia w postaci:

• bezpłatnych szkoleń zawodowych,
  • poradnictwa zawodowego,
  • 4-miesięcznego stażu zawodowego ze stypendium w wysokości 1750 zł brutto.

KFS - wstrzymanie z dn. 05.07.2016r. naboru wniosków

Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, iż z dniem  05.07.2016 r. wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie środków
z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Powyższa decyzja wynika z faktu, iż łączna wartość złożonych wniosków dwukrotnie przekroczyła limit środków przyznanych na ten cel (limit wynosi: 172 500,00zł).

Kielecki Kombinat Kariery - innowacyjne doradztwo, edukacja i biznes

Miejski Urząd Pracy w Kielcach, Laureat tegorocznej, prestiżowej nagrody Najwyższa Jakość Quality International w kategorii Usługi, nie zwalnia tempa.

Z inicjatywy urzędu podpisano właśnie porozumienie, na mocy którego podjęte zostaną działania na rzecz powołania Kieleckiego Kombinatu Kariery.

O celach i wyzwaniach, które z tym się wiążą, rozmawiamy z Włodzimierzem Koroną, Dyrektorem MUP.