Jesteś tutaj: Strona główna
Targi Przetargi Novum Subsydium/ moodle Rejestracja online

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Zapraszamy na spotkanie informacyjne

13 lutego od godziny 12:00 w sali konferencyjnej(parter)
Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach

odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych możliwością zdobycia kwalifikacji
i uprawnień w zawodzie

Spawacz metodami MAG(135), MIG(131), TIG(141)

Projekt skierowany jest do osób, które utraciły zatrudnienie z przyczyn dotyczących zakładu pracy przechodzącego procesy restrukturyzacyjne w okresie nie dłuższym jak 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu.

Uczestnicy mają zapewnione stypendium szkoleniowe, 3-miesieczne staże, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie, materiały szkoleniowe, catering, opłacone badanie lekarskie i egzamin końcowy.

Wszelkie informacje dodatkowe proszę kierować pod numer tel. 041 340-71-12.

Serdecznie zapraszamy!!!

Spotkanie z przedstawicielami NGO

We wtorek 3 lutego 2015 roku dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy spotkał się przedstawicielami organizacji pozarządowych. Celem tego wydarzenia było określenie pól współpracy oraz przedstawienie planów urzędu na 2015 rok.

Odbiór PIT za 2014

Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, że w dniach od 4 do 18 lutego 2015r. jest możliwy osobisty odbiór druków PIT 11 za rok 2014. Osoby, które pobierały świadczenia w roku 2014 mogą zgłaszać się do Referatu Ewidencji i Świadczeń do pokoi ( 12, 13,14, 15 16)  według literki nazwiska w godzinach pracy urzędu.

Zapraszamy.

Miejski Urząd Pracy w Kielcach w gronie laureatów OTK

Z radością informujemy, że Miejski Urząd Pracy znalazł się w gronie instytucji nagrodzonych za realizację akcji Ogólnopolski Tydzień Kariery. Celem tej inicjatywy jest propagowanie świadomego wyboru ścieżki kariery oraz promocja usługi poradnictwa zawodowego.