Jesteś tutaj: Strona główna
Targi Przetargi Novum Subsydium/ moodle Rejestracja online

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Wstrzymujemy nabór wniosków na szkolenia indywidualne

Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, iż od dnia 01.08.2014 r. wstrzymuje nabór wniosków na szkolenia indywidualne.

„Dni otwarte OHP” w MUP cieszyły się dużym zainteresowaniem

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko OHP wystawione w ubiegłą środę na holu głównym MUP. Wszyscy zainteresowani mogli uzyskać informację dotyczącą aktualnej oferty Hufca. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Miejski Urząd Pracy zaprasza na „Dni Otwarte OHP”

Uprzejmie informujemy, że 30 lipca, w godzinach od 9:00 do 13:00, w holu głównym Miejskiego Urzędu Pracy, rozstawione zostanie stanowisko Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy. Wydarzenie to jest częścią akcji „Dni otwarte OHP”, której celem jest promocja usług poradnictwa i pośrednictwa pracy świadczonych przez Hufiec oraz szkoleń organizowanych przez tę instytucję.

Po Targach Pracy na Rynku w Kielcach - zapraszamy we wrześniu

17 lipca odbyły się po raz drugi Targi Pracy na Rynku w Kielcach. Wydarzenie wpisuje się w organizowany w tym roku przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach cykl spotkań „na świeżym powietrzu” z poszukującymi pracy mieszkańcami naszego miasta. Na Kielczan czekali specjaliści z dziedziny rynku i prawa pracy, przedstawiciele publicznych służb zatrudnienia, agencje zatrudnienia oraz pracodawcy. Wystawcy tym razem przygotowali ponad 800 miejsc pracy w wielu branżach: usługowej, handlowej, produkcji – oferty pracy dotyczyły rynku krajowego i zagranicznego.

Już teraz zapraszamy na ostatnie w tym roku Targi na Rynku, które odbędą się we wrześniu.