Jesteś tutaj: Strona główna
Targi Przetargi Novum Subsydium/ moodle Rejestracja online

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Zapraszamy na Giełdę Pracy

Centrum Aktywizacji Zawodowej - Zespół ds Kontaktów z Rynkiem Pracy


serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie pracy na stanowisko Kierowca samochodu ciężarowego (prowadzenie pojazdów ciężarowych pługopiaskarek).

Giełda odbędzie się 13 października 2014 roku (poniedziałek) w siedzibie Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach
(sala konferencyjna-parter) od godziny 10:00.

Wymagane prawo jazdy Kat.C, dośw. w prowadzeniu pojazdów cieżarowych.

Proszę o zabranie ze sobą życiorysu (CV).

Szczegółów udziela p.50 - II piętro, tel 041-340-60-25.

Informacja o naborze - dotyczy przyszłych środków z rezerwy Ministra

Centrum Aktywizacji Zawodowej informuje, że Miejski Urząd Pracy w Kielcach złożył kolejny wniosek o dodatkowe środki z rezerwy Ministra do wykorzystania w 2014 roku. Wniosek obejmuje środki na wsparcie wyłącznie dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, które są starsze niż 30 lat a nie przekroczyły wieku 50 lat.

Komunikat dotyczący naboru wniosków o przyznanie bonu stażowego

Miejski Urząd Pracy w Kielcach informuje, że do dnia 30 września 2014 roku trwa nabór wniosków o przyznanie bonu stażowego.

Zakończyliśmy cykl spotkań "na świeżym powietrzu"

Targami Pracy na Rynku w Kielcach zakończyliśmy cykl spotkań „na świeżym powietrzu” z poszukującymi pracy mieszkańcami naszego miasta. Przygotowana przez wystawców oferta w formie szkoleń, staży, a przede wszystkim ofert pracy została przyjęta przez odwiedzających z dużym zainteresowaniem. Już teraz serdecznie zapraszamy na podobny cykl spotkań w przyszłym roku. Jednocześnie przypominamy o październikowych Akademickich Targach Pracy organizowanych przez Miejski Urząd Pracy w Kielcach w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.