Jesteś tutaj: Strona główna
Rejestracja online
Targi Przetargi Gwarancje dla młodzieży

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Zapraszamy na Targi Pracy na Rynku Miejskim w Kielcach

Szanowni Państwo, Miejski Urząd Pracy w Kielcach serdecznie zaprasza do udziału w Targach Pracy, które odbędą się ponownie na Rynku Miejskim w Kielcach w dniu 25 sierpniqa 2016 roku w godzinach od 12:00 do 14:30. Udział w wydarzeniu wezmą przedstawiciele publicznych służb zatrudnienia, pracodawcy, instytucje wsparcia biznesu oraz edukacji. Akcja ma na celu promocję aktywności zawodowej oraz upublicznienie ofert pracy. Wpisuje się ona w organizowany przez MUP Kielce, coroczny cykl spotkań „Na świeżym powietrzu” z osobami poszukującymi zatrudnienia.

Patronat nad targami objął Prezydent Miasta Kielce, Pan Wojciech Lubawski.

Plenerowe targi pracy – krótka relacja

W środę, 28 lipca, na kieleckim Rynku odbyły się kolejne plenerowe targi pracy. Wzięło w nich udział prawie dwudziestu wystawców, którzy przedstawili oferty na ponad tysiąc miejsc pracy. Nie zabrakło też różnych propozycji rozwoju zawodowego – od szkoleń po studia. Zainteresowani mogli również skonsultować się z pracownikami Państwowej Inspekcji Pracy. Najwięcej możliwości zatrudnienia czekało na tych, którzy poszukiwali nowej pracy w branżach: budowlanej, gastronomicznej, handlowej lub usługowej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Kielc Wojciech Lubawski.

 

 

 

Komunikat w sprawie zakończenia naboru wniosków o organizowanie prac interwencyjnych

Centrum Aktywizacji Zawodowej Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach informuje, iż z dniem 02.08.2016 roku zawiesza nabór wniosków o organizowanie prac interwencyjnych.

Komunikat w sprawie naboru na dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej dla osób 50+

Centrum Aktywizacji Zawodowej Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach informuje, iż w związku z realizacją Programu regionalnego na rzecz aktywizacji osób bezrobotnych w wieku 50+ w dniach od 1 do 12 sierpnia 2016 roku będzie prowadzony nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.


Maksymalna wartość wnioskowanego dofinansowania podjęcia działalności gospodarczej to kwota 18 000 zł.

 

W ramach przeznaczonych na ten cel środków, możliwe jest sfinansowanie 30 dotacji.

 

Uczestnikiem projektu w ramach PR +50 może być osoba bezrobotna zarejestrowana w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach w wieku 50 lat lub więcej z ustalonym profilem pomocy oraz Indywidualnym Planem Działania.

 

Wnioski w przedmiotowej sprawie można składać na Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.