Jesteś tutaj: Strona główna
Targi Przetargi Novum Subsydium/ moodle Rejestracja online

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

XI Internetowa Giełda Pracy już wkrótce

Plakat XI Internetowej Giełdy Pracy W dniach od 15 do 17 września 2014 odbędzie się XI Internetowa Giełda Pracy. Pomysłodawcą tej inicjatywy jest Wyższa Szkoła Handlowa w Kielcach. Współtworzą ją zaś przedstawiciele publicznych służb zatrudnienia: Wojewódzki, Miejski i Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej:

 

www.gielda.wsh-kielce.edu.pl

 

 

 

Dodatkowy termin przyjmowania wniosków o zorganizowanie stażu

Centrum Aktywizacji Zawodowej informuje, że ilość złożonych wniosków o zorganizowanie 3-miesięcznego stażu z gwarancją zatrudnienia w dniach 4 i 5 września 2014 roku umożliwia przedłużenie naboru takich wniosków.

 

Zapraszamy do składania wniosków o zorganizowanie 3-miesięcznego stażu z gwarancją zatrudnienia w dniach 10 i 11 wrzesnia 2014 roku.

Dostępność staży jest uzależniona od wielkości środków przyznanych Miejskiemu Urzędowi Pracy w Kielcach z rezerwy Funduszu Pracy.

MUP Kielce na Targach Pracy w Piekoszowie

5 sierpnia w Piekoszowie odbyły się Powiatowe Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach. Wśród wystawców znalazł się również Miejski Urząd Pracy. Prezentowaliśmy przygotowane na to wydarzenie oferty pracy, informowaliśmy o nowych instrumentach rynku pracy, projektach, udzielaliśmy wsparcia doradczego. Nawiązaliśmy również nowe kontakty z przedsiębiorcami wystawiajacymi się na targach.

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku targi na "świeżym powietrzu" na Rynku w Kielcach, które odbędą sie już 18 sierpnia.

Nowe formy pomocy - terminy

Informujemy, że jeszcze w 2014 roku istnieje możliwość wnioskowania i realizacji nowych form pomocy wprowadzonych nowelizacją ustawy.